Listopad 2010


Nightwish-nemo

22. listopadu 2010 v 18:32

ovídka Area 52 Kapitola 1

22. listopadu 2010 v 18:04
Tuto povídku věnuji svojí fanynce, protože bez ní by nebyla nikdy dokončena. Esterce, která mě podporovala a vždycky zvedla náladu.
A také své sestře Haničce za to, že mi pomáhá, když je mi smutno.


1. kapitola

Začátek

Vše začalo v městečku Corsville uprostřed Ameriky. Ve všem tom ruchu žili spokojeně manželé John a Sára. Ve svém rodinném domku na okraji města.
           John pracoval jako elektrikář na stavbě.Byl menší hubené postavy, na obličeji se mu leskly kulaté hnědé oči a měl krátké hnědé vlasy. Sára nepracovala, tudíž byla doma a mohla udržovat dům. Jejich štěstí, ale mělo brzy zmizet v nedalekém šílenství událostí, které měli přijít.
           John přišel brzy z práce domů a jeho žena jej jako obvykle čekala z večeří. Společně si sedli k televizi a jako vždycky ji Sára zapnula. Moderátor jako vždy začal: ,,Dobrý večer vážení diváci vítám vás u dnešních zpráv. Dneska začnu velmi nečekaně. Tato zpráva ještě není prověřená, ale na mnoha místech podle našich zdrojů byli viděni mimozemšťané. Invaze z vesmíru nebo…Televize zčernala. ,,Nevěř jim, chtějí jen vyplašit lidi a bůhví co." Řekl John a šli společně spát.
           Sára, ale stejně nemohla usnout. Musela o tom přemýšlet, jakoby věděla co se právě teď děje za jejím oknem.
           Ráno vstala velmi pozdě. John byl už dávno v práci a Sára se rozhodla jít umývat nádobí, když tu najednou zničehonic zaslechla podivné šustění za oknem. Sáru napadlo, že je to nějaký lupič. Vzala do ruky nůž a otevřela pomalu dveře. Zastavila se na prahu a sledovala pole. Něco tam bylo.
Najednou se před jejíma očima vynořila hubená zelená postavička s velkýma očima. Sára omdlela.


Depeche mode-Wrong

22. listopadu 2010 v 18:01
<3*

Anna House

19. listopadu 2010 v 21:37
Podle mně mají moc pěkné ale moc přeslazené šaty..
tyhle jsou pěkné...
Musím říct že mají dost hezké šaty...

soutěž Sonb zápis XD

19. listopadu 2010 v 20:33
Tak přihlaste se do SONB (soutěž o nejlepší blog)
1.přezdívka
2.adressa blogu

přihláášen je:

diplomek pro Tvilightačku

19. listopadu 2010 v 20:30
Tady máš diplomek za Sonm
mbn,nm

Dont wory be happy...Aneb co vás ještě čeká

19. listopadu 2010 v 20:01
)c) kakusei
Takže určitě vás ještě čeká spousta soutěží nyní jsem vymyslela jednu super soutěžku!!Tak jí sem určitě brzy dám přičemž čekám podporu svích spřátelených blogů.Píšu do svého sešitu pokračování Ita+Dei Konan a?Taky napíšu další lolita styl a nejen to.Máte se rčitě na co těšit ;-)

sweet lolita

19. listopadu 2010 v 19:18
sweet(sladké,sladký,sladká) lolita.U této stylu lolity se nosí především pastelové barvičky a hodně sladké doplnky a sukně zkrátka vše.Hlavně potiskyzde připomínají sukni pro malou holčičku.

Vaše zoonka

19. listopadu 2010 v 19:08
(všechny lolita srazy,srazy,Cosplaye,animefest)
(místo pro vaše fotky)

Místo pro vaše fotkyyy

19. listopadu 2010 v 19:03
Tak pokud jste se vyfotily v nějakém japonském outfitu pošlete mi svou fotku na mail Minako-chan@email.cz a já jí sem dám.Abyste si nepřipadaly tak blbě tak tady vám dávám japonské holčiny a možná i české.

Anime fest 2011

19. listopadu 2010 v 18:57 srazy,festivaly apod.
Dámy a pánové, mám tu čest vám oznámit radostnou novinu, že Animefest 2011 bude! A to v termínu 6.-8.5.2011 tradičně v Brně.
Ale už teď pro vás na webu probíhá první soutěž - Anime z kaštanů.
Vyráběli jste si zvířátka z kaštanů jako malí? Vyráběli jste si zvířátka z kaštanů jako velcí? Využijte svých životních zkušeností a stvořte epické veledílo!

zdroj:konoha.cz

Hallowenský naruto sraz libereckých otaku

19. listopadu 2010 v 18:54 srazy,festivaly apod.
Orgové:Hlavní org: Stravellerg
Pomocníci: Anako
Program:
Program je překvapení takže vám nic nepovim Laughing out loud
Účastníci:
Yuzu
Reactive
mari
Pein-sempai
Jiraiyafilka Sharika-chan
vemte si:
Cosplay / teplé oblečení, papír, tužku, svačinu, pití, peníze 20 kč na odměny, a další je na vašem uvážení...

POZOR ZMĚNA!!! SRAZ SE PŘESOUVÁ NA 20.11.2010 Z DŮVODŮ ZANEPRÁZDNĚNOSTI HLAVNÍHO ORGA !!!
Vše bude průběžně aktualizované....

Itachi Love Deidara Konan a???

18. listopadu 2010 v 17:24 Itachi love Deidara
Vysvětlení:Jelikož jsem yaoi fanynka můžou se tu objevit jisté perverznosti apod.Proto to neberte vážně a nezlobte se na mně.Jakékoliv přituplé komentáře si nechte pro sebe.Arigato
jhjlj

Itachi se probudil.Nemohl dál spát.V tu chvíli mu vtrhl do pokoje Pein "Kisame je nemocný a Tobi taky takže ted je tvůj parták Deidara"."Tobi je prý taky nemocný" řekl a odešel.Itachi se pokusil usnout ale nešlo to.Na dveře jeho pokoje někdo zaklepal "vstupte"dveře se otevřely a světlo se rožlo.Byl to Deidara"Ahoj Itachi to jsem já""pojd dál a zavře prosím dveře"Deidara zavřel dveře a sedl si na kraj Itachiho postele.Itachiho Deidara vždy přitahoval a nyní se mu nastolila taková příležitost že jí nemohl odmítnout.Deidara seděl na Itachiho posteli.Itachi mu zvydl rukou bradu "co se děje""ale nic"odpověděl mu Deidara se slzamy v očích."něco s Tobim?""Ano ale to by jsi nechápal"řekl.Itachi ho obejmul a políbil.Deidara chvíli váhal ale nechal se Itachim políbit."Nikdo mě nemá rád"řekl Deidara."Já ano!"řekl."Tak mi to dokaž "a odešel do svého pokoje.Itachi si vzal svou peřinu zhasnul světlo u sebe v pokoji a odešel za Deidarou.Ten nemohl spát.Itachi se mu vetřel do postele."já ti to dokážu"políbil ho a zrovna v tom jim vletěl do pokoje Hidan"aha prominte"a zase rychle zavřel dveře.Ihned šel za Konan a vše jí to řekl "No a ?Tak se milují na tom přeci není nic špatného""ale dva kluci?""ani Hidane!".Itachi a Deidara se líbali,hladily.A nakonec usly.Druhý den ráno se Deidara vzbudil.Oblékl se,učesal se a udělal si culík a šel sobě a Itachimu por snídani.Itachimu položil snídani na malý stolek vedle postele a svou snídani snědl.Odnesl jí a šel za Konan.Ta byla v pracovně a srovnávala a vyhazovala papíry které nepotřebovaly a byli navíc.Deidara zatukal na dveře Konaniny pracovny"dále""Ahoj potřebuješ něco?""Ano Konan.Potřebuji si s tebou promluvit a potřebuji radu.""dobrá sedni si"usadila ho na křeslo,uvařila kávu a zamkla dveře"Tak co se děje?"zeptala se ho zvědavě"něcoo s Itachim?"."No vlastně ano."nakousnul téma Deidara "a jak o tom vlastně víš?"."No Hidan vás prý údajně včera spolu viděl.""Takže v čem je teda háček?"položila kafe před Deidaru."No když já nevím jestli to myslí vážně a jestli mě má vůbec rád Konan"Mezitím se Itachi vzbudil,oblékl se učesal se,posnídal talíře odnesl dolů."Neviděli jste někdo Deidaru?""Jo je u Konan"Odpověděl mu Pein.Itachi si sedl k telebvizi a čekal na Deidaru."Aha a tak to si necháš zmizet životní naději,šanci a možná i lásku?""Nezapomen Deidaro kdo zaváhá nežere.""Já vím.Dobrá Konan.Děkuji za radu."a vypařil se.Konan pokračovala v uklízení ve starých papírech.

Hk a její kamarádi

17. listopadu 2010 v 19:25

Glitter Hk

17. listopadu 2010 v 19:09
kawaii glitter hello kitty lollipop
HELLO KITTY GLITTER

Shiro/Kuro Lolita

17. listopadu 2010 v 19:04
Kuro/Shiro Lolita
Shiro/bílá a Kuro/černá lolita.Zkrátka bud si vyberete Shiro to znamená že vše musíte mít bílé.A nebo Kuro tím pádem vše máte černé.
Kuro
Shiro

anatomie lolity

17. listopadu 2010 v 19:00
kjlnn.m.

Hime Lolita

17. listopadu 2010 v 18:54
Hime lolita=princezna lolita.Zde se pužívají hodně svetlé barvy od bílé po světloužce růžovou a merunkovou.Jako doplnek se nosí ve vlasech korunka.Nosí velké šperky,boty na podpatku s květinami a mají krásné nehty.Zkrátka takové princezny.Často si vytváří lokny z vlasů.Šaty mohou být i dlouhé.

Cosplay Lolita

17. listopadu 2010 v 18:48
Cosplay lolita=Tento styl lolity je asi nejrozšiřenejší.A řekla bych nejtypyčtější.Používá se když je nějaká anime postava v nějakém stylu Lolity.A nebo když se chcete jen občas za nějakou lolitku převléct.Kdo by tohle nechápal.Zkrátka nějaká anime postava je převlečená v gothic lolitě.A protože chcete jít za určitou postavu,převlečete se do jejích šatů.Tím se stáváte Cosplay lolitou.