Únor 2011

Nemocná:-((

25. února 2011 v 22:47 Note
Dnes totálně blbí den.Nejen,že jsem si byla u lékařky pro silná antibiotika po kterých se mi chce spát ale nemůžu najít jednu povídku.Prostě jako by byla najednou fuč.A to naštve.No ale kromě toho všeho to má i své kladné stránky.Mám vymyšlený Himegyaru sraz .Ted si ještě stahuju hudbu a pokud neusnu bude to super.No a možná půjdu do školy ale jen možná.Ale já chci do školy.A jinak?ASi nic nového.Krom toho že mi věčně hrabeXDAsi umírám.Bolí mě v krku a pořád kašlu.Taky mě hrozně bolí hlava a pálí mě oči.Dobrou všem a sdladké snííčky.

Hot or not

19. února 2011 v 20:19
hlasujte v anketě.
nvb mb

Mio Babylove

19. února 2011 v 20:08

Mio Babylove, osoba, kterou není třeba popisovat, představovat, ale přesto..
Narodil se 24.4.1991 v Německu a v současné době je snad nejslavnější Decora v Evropě a troufnu si říct, že i celkově mimo Japonsko. A vůbec se není čemu divit... Je to jedna z osobností, která vyvrací tvrzení, že Decora je jen pro japonce a jen pro holky.
mj,n
Jak se vlastně k Decoře dostal?
"Vždycky jsem se hluboce zajímal o módu a obzvláště japonské styly. Před pár lety jsem nosil více černé věci, něco typu visual. Ale jednoho dne jsem zjistil, že to prostě nejsem já a hledal něco více barevného a zářivého. Pak mi Google vhodil do obličeje fotky všech těch holek z Harajuku a bylo to jako BANG! Chci být jako ony! Ale stále miluju každý módní styl, který vidím, stejně tak s japonskou módou."

Nejen, že dokáže úžasně zkombinovat Decora outfity, ale také spoustu věcí sám šije a vyrábí. Na otázku, kde bere své oblečení, odpověděl, že většina je second hand, z EBay nebo různých obchodů na internetu.. Potom taky H&M, Claire's a značná část jeho šatníku je handmade. ^^
,ljn.j.
Hodně lidí se hádá, spekuluje o jeho pohlaví, což opravdu nemá rád (a kdo by se mu divil -_-), protože se necítí být ani kluk, ani holka, prostě se nechce nikam řadit.
"Nejsem žádné pohlaví a myslím, že jsem nikdy nebyl, protože jsem se vždycky v tomhle těle cítil špatně. Tak se mě prosím přestaňte neustále ptát. Je mi z toho smutno a špatně zároveň. Prostě se jen vyrovnejte s tím, že ne každý chce být jednoznačně on nebo ona."


!!!! http://harajuku.blog.cz/ !!!!
  

Nehtííky

19. února 2011 v 20:05
líbí se mi jsou cute<3*
jm,hjm

jak sweet

19. února 2011 v 20:01
oh jak sweet
,k..

Crazy Dny

19. února 2011 v 19:54 Note
,nm.,
Taky si někdy připadáte víc praštění než obvykle??
Tak dobrá stále vymýšlím Cosplay a Cosplay team.Ten cosplay musí být vymyslený do dokonalosti.Bude asi v Opavě.No a dál?Dnes jsem byla na koupališti v Krnově.Bylo tam moc hezky.I když sprchy byli studená a pak mi byla zima.No zkrátka zítra možná pojedu za kamarádkou.Ještě nevím.V úterý pojedu rozdávat katalog AVon takže opruz.No a po  prázkách se vydám jako Decora do školy.Yep!! 

Hinoi team

19. února 2011 v 17:06
mbnmm
HINOI TEAM (HINOIチーム)
je čtyřčlenná skupina mezi členy patří Asuka Hinoi, Hikaru Koyama (小山ひかる), Rina Takenaka (竹中里奈), a Keika Matsuoka (松冈桂花).
Jejich písně skládají téměř výhradně z krytů dalších písní, většinou spadají do žánru eurobeat, když se odpustí původní písně. HINOIチームvydalo 6 singlů: "IKE IKE", "King Kong", "NIGHT OF FIRE" / "PLAY WITH THE NUMBERS"," STICKY TRICKY AND BANG"," NOW AND FOREVER"a"DANCIN' AND DREAMIN'".
Mají uvolněné jedno studiové album, s názvem SUPER EURO STRANAMI podporovanéコリッキー

slovíčka-3

19. února 2011 v 17:04 Japonština
tak tebtokrát další lekce Japonštiny.Něco se možná opakuje z té minulé tak mě omluvte.
Český výraz Japonský výraz Poznámkaano hai
ne iie
děkuji arigató
prosím dózo vybídka nebo nabídka
prosím onegaišimas prosba
promiňte sumimasen
dobrý den konniči wa
dobrou noc ojasumi nasai
dobrou chuť itadakimas Japonci si dobrou chuť navzájem nepřejí, "itadakimas" říká každý sám sobě
Rozumíte? Wakarimaska?
Nerozumím. Wakarimasen.
Čechy Čeko
Čech Čekodžin
čeština čekogo
Japonsko Nihon
japonština nihongo
kde doko
kdy icu
co nani
jak dó


Životopis Hinoi Asuka

19. února 2011 v 17:01

Jméno: Hinoi Asuka

Narozena: 8. Ledna 1991

Místo narození: Osaka, Osaka Prefecture, Japonsko

Výška: 158cm

Oblíbená barva: černá, červená

Oblíbené jídlo: Umeboshi, rajčata

Oblíbené idoly: BoA, DREAMS COME TRUE, YUI

V roce 2002 si Asuka Hinoi vyzkoušela hrát ve filmu Dodge Go! Go!. Byla vybrána dále s Hiroshige Miho a Koyama Hikaru vytvořit skupinu LOVE&PEACE. Jejich první singl "DRIFTER" nebyl příliš úspěšný.
V roce 2003 Asuka a Hikaru se připojily s Fujiwarou Yuho k vytvoření skupiny mezzo piano. Nikdy nic nevydaly. ačkoli oznámeni proběhlo. Později stejný rok se Asuka stala sólovou zpěvačkou, s pomocí Kawase Tomoko (Lépe známa jako Tommy february6). Tomoko souhlasila s produkcí Asuky prvního sólo singlu, "Wanna be your girl friend". To bylo uváděno jako téma zakončení pro Ashita Tenki ni Naare. Singl byl na #60 v Oricon žebříčku.
Pět měsíců později, druhý sigl následoval "Tatta Hitori no Kimi" byl odlišný od prvního singlu a byl přezdívaný jako "punk-pop" od slavného skladatele Ijichi Hiromasa. druhý singl ji dal větsí popularitu, ačkoli se dostal jen na #79 v Oricon žebříčku.
4. prosince 2004 bylo oznámeno Asuce že by mohla být vůdce skupiny nazvané HINOI TEAM. Skupina měla vzniknout 5. února 2005 ale bylo to posunuto na 18. května. Později se jméno skupiny změnilo na "HINOI" (Hinoi Chiimu).
n,lj

SNSD skandál

19. února 2011 v 16:58
ljlůů
Tak jen pro informaci snažila jsem se to co nejvíc přeložit.
Během nedávného rozhovoru se Sungminemodpovídal na otázky týkající se jeho kolegyně Sunny ze skupiny SNSD. 

Snugminovi bylo líto,že během natáčení došlo ke skandálu.A že volal Suny hned poté co se vrátila domů aby jí to mohl vysvětlit.
 Jako příklad jejich přátelství, Sunny žertu řekl: "jestliže vy stejně jako já, pak bych rád, kdybyste mi říct přímo [místo prostřednictvím médií]". Sungmin také slíbil, že ji koupí jídlo, aby se na to, ale pak se zasmál a ukázal, že on nemá ji koupil jídlo ještě.
Je hezké vidět, že jsou tak dobří přátelé, ale je to škoda, že oni nejsou ve skutečnosti datování. Myslím, že budu muset vzít zpět, že virtuální high five jsem dal Sungmin, když jsem slyšel, byl to datování.

Tak některé věty nedávají asi smysl ale musíte si je přečíst jako byste e četly vy.Kakusei 

Eunhyuk má prasečí chřipku!

19. února 2011 v 16:51
gjgjn
SM Entertainment ukázal, že Super Junior's Eunhyukovi byla diagnostikována prasečí chřipka.
V noci 25.února měl Eunhyk příznaky nachlazení, proto šel do nemocnice na prohlídku. Výsledky nebyly dobré, byla potvrzena prasečí chřipka. V současné době je doma a odpočívá.
Všechny Eunhyukovy aktivity byly stornovány, jako například KBS FM Kiss The Radio. Nebude na koncertu SNSD jako přídavek tento víkend a jeho místo zaplní dva členové Super Junior - Heechul a Leeteuk

zdroj: allkpop.com překlad do češtiny: sapphire-cyon.one-forum.net; Kame

SNSD foto

19. února 2011 v 16:38
kbb
podle mě jsou úžasnéé <3*

walpers Kaleido Star

19. února 2011 v 16:32
kjn

Kaleido Star-Cosplaye

19. února 2011 v 16:23
jkmb
sora...
vjnghvnj
Sora a Layla
hvgnv
Layla
  

Versailles obrázky

19. února 2011 v 16:14
bjjkkv
nbmbm

Plánování Coosplaye

10. února 2011 v 19:18 Cosplay
gjkmjl,
Tak se svou kamarádkou ze třídy plánujeme už dlouho Cosplay.Samozdřejmě o všem včas budu informovat ale já ani nevím za koho jít.A tak mi to stále vrtá hlavou :-((

Cosplay-co to vlastně je?

10. února 2011 v 18:36 Cosplay
1
Tak Cosplay je vlastně když člověk napodobuje a převlékne se za danou anime postavu.Může to být i manga postava.Jedná se tu o to že většinou bívají Srazy fanoušků a ti se převlečou za postavu.Pozor není důležité hlavně vypadat jako nějaká postava ale také se tak umět chovat a projevovat se jako ona!Samozdřejmě byste měli všechny co nejvíce přčsvěčit o tom ,že jako postava z vybraného anime vypadáte!

1.Májový (Cosplay) pochod ^^

10. února 2011 v 18:21 srazy,festivaly apod.
1
Taaakže. Bylo mi řečeno, že když se v mém okolí nepořádá žádný sraz, tak si ho mám uspořádat sama ^^ Arigato, Satsuki ^^ Nuže... Podle nadpisu můžete pochopit, že jde o "májový cosplay pochod"... Jelikož jsem na žádném srazu (krom CKS) nebyla, tak to bude zajímavé ale budiž, přežijete mě ^^
etoo, no... proč májový cosplay pochod? Protože to mělo být na prvního máje a cestu, kterou si odpochodujeme lemují třešně ^__-
hlavní údaje:


Kde
Loštice
- nevíte, kde to je? Co třeba Mohelnice? Zábřeh? Olomouc? to už musíte vědět No, jde mi o to, že z Loštic půjdeme přes Žadlovice na Barunčinu osadu a přes Vlčice zpět do Loštic...
Kdy
Buďto 1.máje, ale tu je "problém" s tím, že je to svátek, takže nám může stávkovat MHD... Nebo den předtím, v sobotu, 30. dubna, o datu si rozhodněte v komentářích....
Orgové
• Darth Koťátko-sama též zvané Shikayore Kotia ^^ - alias já, no xD
• Monča - ne-otaku, ale pomůže mi ^^
Program
• doufám, že se shromadíme kolem 10.é hodiny v Lošticích na náměstí, v jiném případě před desátou v Mohel, odkud se hromadně dopravíme do Loštic xD Čekat budeme od 9:30 do 10:30....
• Z Loštic vypadneme na Barunčinu Osadu (kde máme chatkuu ^^ )
• Přes Barunčinu osadu slezeme na Vlčice, kde se můžeme zastavit v hospodě na jídlo.... Poté si zahrajeme jistý hry
• Po dostatečném vyblbnutí odcházíme přes Vlčice zpět do Loštic, kde se buďto rozpustíme, nebo zajdeme na dětský hřiště :3 když bude dostatek času - kolem páté to chci rozpustit ^^
Co s sebou
• penízky - jednak pokud se chcete zastavit v té hospůdce, druhak na cestu ^^
• občerstvení - pokud se budete chtít zastavit v té hospodě, tak stačí peníze, pokud ne, vemte si prosím svoje jídlo ^^ v nejhorším případě se upustíme a povolím vstup na chatku -_-" - tady si můžete ohřát vodu na polívku v pytlíku nebo čaj, ale misky tam nevedem ^^" xDDD Jen plastový talíře xD
• Cosplay :3 Je to májový cosplay pochod, takže bych chtěla vidět cosplaye Sama tam v jednom budu a donutím do něj i kámošku, druhou organizátorku xD Ale když cosplaye nebudou, přežiju -.-" Hlavně že tam budou lidi ^^ - není tedy povinný
Přihláška
• Nick
• kdy dojedete do Mohel nebo Loštic a čím - ať vím, kde dát první sraz xD
• cosplay ^^
• datum, kdy se vám to spíše hodí
Přihlášky mi prosím posílejte sem PMkou ^^
1

glitter Hello kitty

10. února 2011 v 17:58
kjklkl
1
2
3
4

Hinoi team-Aishiteru

10. února 2011 v 17:41
moc pěkný song :-))