Květen 2011Akce Mangashopu

31. května 2011 v 19:09
Je tu den dětí a s ním zase naše a vaše oblíbená akce. ^_^
1.6 v Mangashopu zaplatíme poštovné za vás!
musím říct že v doprodeji jsou skvělé věci ;-)
Humorný deštník Bleach
Plakát Final Fantasy 16
Plakát 15
Plakát 31

navštivte

31. května 2011 v 8:15 harajuku obchody
tak našla jsme bezvadnou stránku jedné slečny která šije objednávky takže když mi neprojde spodnička z aukra o které sním nechám si jí ušít tady .Každopádně si tu nechám ušit i Bloomers a doufám že i sweet lolita sukni ;-)
http://navika.wz.cz/lolita.htm
Jinak podle obrázků soudím že slečna či paní šije opravdu hezké věci a i za přijatelnou cenu od Cosplayu po lolita oblečení ;-)
tahle sukně se mi moc líbí ;-)

GRRR!

31. května 2011 v 7:31 Note
To byjste nevěřili co se mi stalo co už se mi dlouho nestalo.Tak mamka dělala ráno ještě sestře vlasy.No a ten autobus jel dřív on má jet o pár minutek později.No a tak jsme ho dobíhali on nás ten řidič viděl ale asi se mu nechtělo čekat nebo co a tak nás nevzal.takže nám ujel autobus.Mamka hodila bráchu a ségru na kole nu a já jedu busem aš v 8.30 takže to stihnu na přestávku a přijdu asi o Přírodopis .Hai!Asi jdu pracovat na harajukukomunity zatím dewamata ;-)

Itachi řetězák

30. května 2011 v 23:28 Ostatní
tak tohle jsme našla na jednom z blogu XD
Co bys udělala kdybys potkala Itachiho?
Jééé ahoj Itachi *zrudnu jako rajče a pozvu ho na rande*
Kdyby ti Itachi řekl že tě miluje co bys udělala?
Opravdu??já tebe taky :-))
Kdybys s ním musela bojovat co uděláš?
Tak pojd Itachi jdeme na to!
Kdyby tě začal líbat jak bys asi vypadala? XD
*zrudla bych*Určitě by nás fotil naruto OMG
Právě si z Itachim v posteli a příde tam Kisame..
Hele di za někým jiným Itachi je jenom můj*vražedný pohled*
Itachi ti řekne že si horší než Sasuke co uděláš?
Tak já jsme horší než sasuke?Tohle si neměl říkat!!
PGSM sad video

30. května 2011 v 23:24 Hudba
tak tohle video se mi velice llíbí ;-)Final Fantasy Esence života

30. května 2011 v 22:42 recenze anime,filmy
Tak již o víkendu jsem zkoukla animovaný film Final Fantasy Esence života.Tady máte mé hodnocení a vše jak to vidím já.Prosím netrhejte mi za něj hlavu.Arigato.

Tak hned k začátku.začátek by jakštakš šel.i když celý film byl velice smutný.Když srovnám Final fantasy 7 a tohle tak se mi zdá že tohle není ani tak moc Final fantasy.Zkrátka je to takové něco.Postavy se mi zdají nebýt moc propracované narozdíl od ostatních dílů a také moc nerozumím ději.Abyste mu rozuměli musíte vše sledovat od začátku.Nebo se na něj alespon podívat dvakrát.také mě mrzí narodzíl od 7 že tady není žádná vtipná nebo srandovní scéna.Jen drama a smutek.Trochu mi to tu chybí protože mám ráda filmy u kterých si zapláču ale taky se u nich zasměju.
a ted už recenze:
Je rok 2065. Země je v obležení. Při nárazu meteoru se na naši planetu dostaly miliony podivných bytostí, které decimují venkov i města a hrozí, že zadusí ostatní život na Zemi. Lidi zabíjejí tím, že si podmaňují jejich duše. Ti, kteří zatím přežili, začínají opevňovat svá města, aby se vetřelcům ubránili. Ale čas běží... Poslední záchranou lidstva je krásná a inteligentní Dr. Aki Rossová, která je rozhodnutá na boj s vetřelci z vesmíruvěnovat všechny své schopnosti. Pod vedením svého učitele Dr. Sida a za pomoci vojenské jednotky Deep Eye, v jejímž čele stojí odvážný kapitán Gray Edwards, se Aki vydává do boje za záchranu Země i sebe. Dostane se do myšlení vetřelců a získá klíč k odhalení jejich tajemství. Proti ní však stojí generál Hein. Chce proti ní použít zbraň, která by zničila celou Zemi... Final Fantasy: Esence života je film, který popírá všechno, co bylo dosud natočeno. Diváci se ocitají v hyperrealitě, kterou umožňuje počítačová technologie CGI. // Je rok 2065. Země je v obležení. Při nárazu meteoru se na naši planetu dostaly milióny podivných bytostí, které decimují venkov i města a hrozí, že zadusí ostatní život na Zemi. Lidi zabíjejí tím, že si podmaňují jejich duše. Ti, kteří zatím přežili, začínají opevňovat svá města, aby se vetřelcům ubránili. Ale čas běží… Poslední záchranou lidstva je krásná a inteligentní Dr. Aki Ross, která je rozhodnutá věnovat všechny své schopnosti na boj s vetřelci z vesmíru. Pod vedením svého učitele Dr. Sida a za pomoci vojenské jednotky Deep Eye, v jejímž čele stojí odvážný kapitán Gray Edwards, se Aki vydává do boje za záchranu Země i sebe. Dostane se do myšlení vetřelců a získá klíč k odhalení jejich tajemství. Proti nívšak stojí generál Hein. Chce proti ní použít zbraň, která by zničila celou Zemi.

jak už říkám tohle ani není moc Final fantasy.

Hodnocení:2/5

oslavte s námi 3 rok!!

30. května 2011 v 22:22 Ostatní
tak blog slaví 3 rok soalvte ho s námi :-)
těšte se i na různé soutěže :-))

Yeah!

30. května 2011 v 22:15 Note
Tak asi už podle nadpisu poznáte že se jedná o happy zápisek Yeah!Tak nakonec jdu v pátek jako Decora.Zatím mám jen sukni a polovičně .Tak nestíhám nejsem schopná napsat ani povídku jelikoš mě důležitý rozhovor vytáhl ven XDtak možná blejsknu svůj decora outfit.Jetšě nemám ani cedulku Free Hug která bude inspirovaná jak jinak než japonskem XDJinak ještě jeden den a budu mít spodničku na dosah!Ano spodnčka o které už dlouho době sním konečně jí budu mít Yeah!Už se na ní moc těším ted ještě vyhrát tu aukci.No uvidíme snad se povede!


cute japanesse hair curl

30. května 2011 v 19:05 tutorialy
tak tutoriál na Japonské vlnky ;-) a je opravdu jedoduchý :-))

asi se zbláázním!!!

30. května 2011 v 18:18 Note
Tak včera jsme na web -blog nic nepřidala protože mi tu zasedl můj hrozný strýc.Jinak mě dneska štve spoustu věcí.Chtěla bych začít psát povídky které mám naplánované dnes asi začnu dvěa ale uvidím jestli budou zveřejněny ještě dnes.Jednak věc druhá-Andy!3 mamka mě nechce pustit na Free Hug akci kterou jsem vymyslela takže to s kámoškou zítra musím probrat takže nakonec asi půjdu jen jako decora a jedna věc 4 že nikde není žádný Cosplay a poslední 5 věc že nejsme schopné s evyfotit v Cosplayích což mě velice mrzí!

oooouuu pomoc!!!

29. května 2011 v 19:14 Note
Zrovna takhle si ted připadám a proč?neví kde mi hlava stojí.Právě jsem si došila pásku přes oko ještě mi zbívá nabarvit jí červeně stejně jako mojí vybledlou košili.Možná seženu i plášt což by bylo super.ještě musím pohledat v kupě prádla své černé kalhoty.Bohužel jsme nestihla Nikolce vytvořit obojek což mě štve X((Zkrátka už na to nebyl čas protože jsme včera byla celí den v Krnově. ^^ Aš na ten déšt to ušlo.No nevím kdy tu co zas přidám ale určitě tu budou fotky z Free Hug akce XDještě nemám ani cedulku s nápisem Free HUg XD ^^ ale už se mocko těším to bude asi nejlepší část celého týdne ^^Ale ještě není ani pátek a já mám ted spoustu učení a ještě musím dopilovávat Iryou kei outfit ;-)Zatím mám tedy košili,pásku přes oko,paruku a spol.Ve středu to budu obarvovat asik na červenou nebo možná už v úterý zítra se vrhnu na cedulku XDzatím s pozdravem vaše Hizaki sawaiii ^^Doplnky

29. května 2011 v 11:06
Tak našla jsme tenhle skvělý internetový obchod http://wayfarer.cz/index.php?skupina_id=141 kde seženete doplnky pro decora ,lolita a možná i jiné styly.Navíc ceny jsou tam přijatelné což je taky dobře.
tenhle přívěšek se mi moc líbí.Nevím proč ale je krásný.
tyhle se hod pro sweet lolitu ,decoru a jiné styly a jsou pěkné a levné
i tyhle jsou pěkné

více věcí najdete na tom webu určitě tam koukněte ;-)

růžová paruka-recenze

29. května 2011 v 3:49 Japan oblečení...
Tak ano tady je odkaz http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=735050
Takže tuhle paruku jsem vlastně dostala od tety k narozeninám takže o její ceně vám toho moc neřeknu.Bohužel vám ani neřeknu kolik stála.Ovšem musím říct že tato paruku at stojí kolik stojí a je karnevalová je opravdu skvělá.Já v ní budu Cosplayovat yurichi a Sakuru.Nejen že drží hezky svůj tvar stále a netřepí se jako levné paruky.Ale obsahuje také sítku na vlasy kterou jsem bohužel ztratila.Sítka na vlasy je dobrý pomocník když si nasazujete paruku.Ty vlasy vám z paruky nevylízaj což může být někdy opravdu trapné a nepříjemné.Tahleta paruka má sytý odstín růžové.Opravdu křiklavě růžová ale opravdu svělá paruka.
hodnocení:5/5 -nejlepší!